facebook

Korzystanie ze strony jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzytenie plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.ZamknijSzczegóły

Skrzynka intencji

Imie:

Intencja:
Dodane intencje:
Anna : Proszę o modlitwę za mojego synka Tymona, który ma objawy autyzmu, by rozwijał się prawidłowo, by te zaburzenia minęły, by otworzył się na świat i ludzi i zaczął mówić. Bóg zapłać!
Iza: Prosze o modlitwe w intencji odbudowania mojego malzenstwa i uwolnienie mojego meza.
irena: Bardzo proszę o modlitwę w intencji chorej na raka Ireny o skuteczną operację i laskę zdrowia.Bóg zapłać.
Agata: Proszę o modlitwę za moje małżeństwo o odnowienie w nim miłości o to aby mój mąż powrócil na drogę wiary aby Maryja miała nasza rodzinę w swojej opiece
Marta: Prosze o modlitwe o pojednanie i przebaczenie w rodzinie Anny i Franciszka i ich dzieci Ilony,Krzysztofa i Bartosza.
Marta: by czuła wieczna Miłość mnie odnalazła i pozostała ze mną na zawsze
Marta: polecam Ci Boze żebym odnalazła się z Miłością mojego życia i o potrzebne łaski dla wszystkich
miroslawa: Jezu Milosierny prosze o uzdrowienie mnie , meza fzieci, rodzicow , Julke, o nawrocenie mojej rodziny i uwolnienie od nalogow. Jezu Ty sie tym zajmij, ufam Tobie,niech sie wola Twoja stanie. Amen
Władysława: Proszę o Laskę nie zachwianej wiary dla mnie i całej mojej rodziny.Sładam na ręce Maryji wszystkie moje troski i niepokój serca prosząc o wstawiennictwo.
Sylwia: Prosze o modlitwe blagalno-dziekczynna,o milosierdzie Boze dla Ojca Daniela Galusa,Abp Waclawa Depo i o przywrócenie Wspolnoty MiMJ do pełnego funkcjonowania. ,,Dla Jego bolesnej męki,miej miłosierdzie dla nas i całego Świata" JEZU UFAM TOBIE! Jesli mozesz,prosze podaj dalej. Bog zaplac. Sylwia.
Marcin: Panie Jezu dziękuję Ci za otrzymane łaski i błogosławieństwa oddaję Twojemu miłosierdziu wszystkich naszych przyjaciół wrogów i tych ludzi do których nas posyłasz. Niech się spełnia Twoja wola Panie nasz .Jezu Ufam Tobie Proszę Cię Boże w intencjach Tobie wiadomych Serdeczne Bóg zapłać
Magdalena: Proszę o modlitwę za moją bardzo chorą Mamę, aby wyzdrowiała i miała siły do walki z chorobą, a Pan Jezus aby otoczył Ją swoją miłością i opieką. Bardzo wiele w życiu przeszła, stracone ciąże, dziecko, przebyte choroby, przeszczep wątroby, proszę o szczerą modlitwę za Nią.
Sylwia: ,,Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" Łk 1,37 Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,o miłosierdzie Boże we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu. Bóg zapłać.Sylwia.
Magdalena: Proszę o modlitwę z Magdalenę o dar Ducha Św.by nauczyła się angielskiego i zdała egzaminy. Bóg zapłać.
Magdalena: Proszę o modlitwę za synka Jana by nie wkładał palców do buzi i nie bił się z siostrą. Bóg zapłać.
Magdalena : Proszę o modlitwę za Stefanie by chodziła prosto stopami i nie bił się z bratem. Bóg zapłać.
Paweł: Bardzo proszę o modlitwę w intencji Sławka,Ryszarda ich rodzin i współpracowników.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!
malgosia: Prosze o modlitwe za małgorzate maciejewska w jej trudnosciach zyciowych z serca dziekuje -- Małgośka
Ela P: Bardzo proszę o modlitwę za Sławka w intencjach, które nosi w sercu. I tak samo proszę o modlitwę za wszystkie Osoby, które piszą na stronę, może jakoś szczególnie za Arka i Elżbietę składającą swoje świadectwa :):):)
Anna: Panie Jezu oddaję Tobie w opiekę Wojtka i jego sprawy zatroszcz się Ty. Zawsze Wola Twoja Panie
Agnieszka: Przez przyczynę krwawych łez Twojej Najświętszej Matki błagam Cię Jezu o łaskę przemiany życia i uzdrowienie duszy dla mojego syna Michała.
Ala: Za Huberta o uwolnienie z alkoholizmu
Sabina : Módlmy się za Marię, prośmy o łaskę nawrócenia i wyrwania z sideł nałogu dla niej oraz aby jej syn i synowa zaczęli się nią interesować. Módlmy się za Sabinę o Światło Ducha Świętego, Łaskę wiary, nawrócenia i szczęśliwego, według Woli Bożej, rozwiązania jej problemów.
Sylwia : O zgodę, miłość i przebaczenie wszystkiego złego w małżeństwie Sylwia i Grzegorza
Grażyna Anna : O naprawę naszego smutnego, rozpadającego się małżeństwa, o zdrową psychikę mojego męża, nie mam już siły, proszę o modlitwę.
Agata : Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z boreliozy i choroby Hashimoto. Chwała Panu.
Barbara : Aby Martynka wyzdrowaiła z raka O miłość Zbyszka i sakrament małżeństwa
Wspólnota : Módlmy się za małżeństwa zmagające się z problemem bezpłodności, aby Pan Bóg pobłogosławił je upragnionym potomstwem. Prośmy o piękne rodziny dla tych, którzy dopiero będą je zakładali, a samotni, aby nie byli osamotnieni.
Małgorzata: Proszę o powrót do domu mojego męża Roberta. Matko Boża Napełnij serce męża MEGO miłością do mnie I chęcią bycia razem. Błagam o nadzieje.
Marta: odnalezie z Miłością życia
Marta: o potrzebne łaski dla o. Daniela i wspólnoty, którą się opiekuje i rozwój wspólnoty wg woli Boga
Marta: proszę by Marcin został moim mężem, według woli Boga
Teresa: Bardzo prosze o modlitwę o całkowite uzdrowienie i uwolnienie od wszelkiego zła, córki Sylwii oraz całej rodziny. Dziekuje
Czesława: Bardzo proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia mojej Mamy Joanny z choroby nowotworowej, powrót do zdrowia i długie lata życia w zdrowiu.
Anna: Proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i mojego syna Daniela.Uwolnienie od wszelkich nieszczęść i problemów w domu.Prosze o modlitwę o wyjście z problemów finansowych.
Elzbieta: Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę o zdrowie i łaski dla całej rodziny prosi mama
Henryk: Proszę o modlitwę o uzdrowienie dla mojej mamy Maryny, o moc przeżyć cierpienie i przez to jeszcze więcej pokochać Jezusa
Daria: Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji rodziców alkoholików o wyjście z nałogu oraz za mnie, bym dała sobie rade w pracy z nowymi obowiązkami oraz bym potrafiła otworzyć swoje serce na uzdrawiającą miłość Boga Ojca. Bóg zapłac Daria
Beata: W tym szczególnym czasie Wielkiego Postu módlmy się za dusze czyśćcowe,szczególnie kapłańskie i zakonne.Proszę też o modlitwę w intencji Wypełnienia się Woli Bożej w powołaniu o.Daniela. i brata Jerzego.Bóg zapłać!
Ala: O dobrego meza zalozenie szczęśliwej rodziny Ali wytrwalosc w modlitwie chorobie Ali uleczenie pamięci Ali z glebokich zranień oraz zdrowie zgodę I inne potrzebne laski dla Ali Joli Krzysks Ks Kazika ks Stasia Tereski
Beata: Proszę o wstawiennictwo .Chcę poznać dobrego sercem mężczyznę .Chcę zaręczyć się, wyjść za mąż w tym roku i urodzić dziecko. Sprawa jest o tyle trudna ,że mam 42 lata nigdy z nikim nie byłam chociaż się starałam i modlę o to od ponad 20 lat, dlatego w tym względzie mogę liczyć tylko na cud, o który tak błagam. Beata z Sosnowca.
Marta: o odnalezienie z Miłością dla Marty i Marcina oraz o potrzebne łaski dla wszystkich
Monika: Ojcze Wszechobecny Miej w opiece moją rodzinę, a w szczególności moją córkę i męża. Chwała Ojcu, Synowi i Duchowi Świętemu. Amen.
Maria: Bardzo prosze o modlitwe w intencji rodziny:A.K.A..D o powrot do zdrowia oraz o Ducha Pocieszyciela po smierci bliskiej nam osoby. Prosze o modlitwe o przemiane serca i postepowania dla Piotra i Z. oraz wyzwolenia ich z alkoholizmu i nekania innch. Dziekuje bardzo za modlitwe.
EWA: PROSZĘ O MODLITWE W INTENCJI WYZDROWIENIA I ROZWIĄZANIA SPRAW FINANSOWYCH
Krzysztof: Prosze o modlitwe w moich intencjach.
Mama: Proszę o trwałe wyleczenie z nowotwora dla Pauliny i pomyślna chemioterapię,oraz wiele łask z okazji jej urodzin.Bardzo proszę o modlitwę za nią! Bóg zapłać.
Marta: o światło i prowadzenie Ducha Świętego, żeby Marta, Darek, Kamil,Beata, Bożena, Andrzej, Jarek, Mirek, Marcin, Janina, Henryk, Andrzej, Iga, Irek, Liliana, Anna, Dorota, o. Daniel, ks, Marek, Bogdan, Wanda, Anna, Jacek, Anna oraz ich bliscy i znajomi w każdej chwili pełnili wolę Boga
Ala: O zdrowie zgodę opiekę Matki Bożej Boze blogoslawienstwo i inne potrzebne laski dla Ali Joli Krzyska ks Kazimierza ks Stasia oraz o dobrego meza Ali zalozenie szczęśliwej rodziny wytrwalosc w modlitwie chorobie Ali
Beata: Módlmy się w intencji uświęcenia w powołaniu kapłańskim i zakonnnym . o.Artura Bóg Zapłać!

Wydarzenia
Stowarzyszenie Towarzystwa Maryi Niepokalanej, Osła 112, 59-706 Gromadka