facebook

Korzystanie ze strony jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzytenie plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.ZamknijSzczegóły

Rekolekcje Młodzieżowe

UWAGA! UWAGA!
Skończyły się już miejsca w Domu Chleba na Rekolekcje, ale można zapisywać się na LISTĘ REZERWOWĄ - będziemy się starali znaleźć dodatkowe miejsca noclegowe. O rezultatach tych poszukiwań zostaną poinformowani nasi "REZERWOWICZE"


„Osioł w raju” to hasło dla Rekolekcji Młodych, które odbędą się - nomen omen - w Osłej. Na przeżycie czasu poświęconego Bogu, zaprasza o. Adam Szustak*. Zaproszenie skierowane jest do uczniów szkół średnich, zwłaszcza maturzystów, oraz studentów.
Od 8 do 10 lutego, „poskładacie na nowo” relacje do Boga i ludźmi w malowniczo położonym Domu Chleba. Połączenie przyjemnego i świętego z pożytecznym (3w1), przypadnie w udziale pierwszym 45ciu osobom, gdyż tylko tyle miejsc znajduje się w ośrodku. Dlatego nie zwlekajcie i przyślijcie zgłoszenie na adres: pasterz[malpka]mdl.legnica.pl (imię i nazwisko, PESEL, adres, nr. telefonu komórkowego). Pełen koszt pobytu, czyli nocleg, wyżywienie i ubezpieczenie to 40 zł. Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość transportu. Zapraszamy! Zapisy do piątku, 1 lutego 2013 r.

*Ojciec Adam Szustak do czerwca tego roku był duszpasterzem akademickim w Krakowie, a od kilku miesięcy jest kaznodzieją wędrownym, zapraszanym do rozmaitych wspólnot w Polsce i na świecie. Ten dominikanin, zakonnik z Zakonu Kaznodziejskiego, obdarzony jest szczególnym darem przekazu Słowa Bożego połączonym z umiejętnością dotarcia do każdego odbiorcy. W sposób szczególny ojciec Adam dla Pana Jezusa zdobywa serca ludzi młodych. (źródło: www.ewangelizacja.jgora.pl)

www.mdl.legnica.pl

Powiększ plakat

Wydarzenia
Stowarzyszenie Towarzystwa Maryi Niepokalanej, Osła 112, 59-706 Gromadka